Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pamlsky-krmivo

9. 5. 2008

Pochoutky z bůvolí kůže jsou vynikající pro potěšení ze žvýkání a doplňují péči o chrup. Psovi je nutné dát možnost hryzat, aby si čistil zuby a udržoval zdravé dásně.

Cena: 60

 

Složení: drůbeží a hovězí maso, vláknina, tuky, vitamíny, minerální látky

Cena : 100

 

Kompletní extrudované krmivo pro dospělé psy, jehož předností je vynikající stravitelnost. Nutriční parametry krmiva zajistí Vašemu čtyřnohému příteli nejen skvělou kondici, ale i zdravou, lesklou srst. ASTOR to je každodenní vyvážená strava pro každého psa.

Cena : 500

 

Kompletní krmivo pro dospělé psy v normálním životě a zatížení. Vysoké parametry a optimálně zvolená velikost granulky umožňují použití Banketu pro všechna plemena psů včetně středních.

Cena : 500

Kompletní krmivo pro dospělé psy v normálním životě a zatížení, zejména pro velká plemena psů. Svými parametry a velikostí granulek je určen hlavně psům středních a větších plemen . Složení: drůbeží maso, drůbeží moučka, pšenice, drůbeží tuk, slunečnicový olej, vitamíny a minerální látky.

Cena : 500

Granule s libovým masem, rýží a zeleninou pro psy od 7 let. Kompletní krmivo pro psy. Chutné, snadno stravitelné krmivo, poskytující vyvážený přísun živin, nižší obsah fosforu chrání ledviny a přídavek čekanky usnadňuje trávení.

Cena : 600

Kompletní granulované krmivo pro psy.

Cena : 260

Kompletní krmivo pro starší psy. Zabraňuje odvápnění kostí, oslabení zraku a udržuje psa v dobré kondici. Je to krmivo s nižším obsahem proteinů a tuků, nadměrně nezatěžuje trávicí systém, ale zároveň dostatečně pokryje potřeby staršího psa.

Cena : 300

Nutričně vyvážené krmivo s normální úrovní aktivity, které udržuje psa v dobré kondici. Váš pes je pak plný života, má silný imunitní systém a svěží dech. Čekanka jako přírodní složka zlepšuje trávení.

Cena : 450

 

Klobásky,které jsou z výborného masa.

Cena : 60

Salámek který pejskům moc chutná.

Cena : 100

dobrůtka na zabavení vašeho pejska.Žvýkáním posiluje čelisti.

Cena : 100

 

 

Cena : 60                                                                                                                    Kompletní krmivo pro psy - lahodné kousky masa ve šťávě.                        

      Buvolí kostička na žvýkání a zabavení vašeho miláčka

Cena : 50

Krmivo s kuřecím masem, mrkví, mlékem a minerálními látkami pro štěňata. Udržuje zdravou kůži a lesklou srst. Složení: obiloviny, maso a produkty živočišného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, oleje a tuky, vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky, kvasnice, cukry, zelenina, mléko a mléčné výrobky.

Cena : 120

Kompletní krmivo pro štěňata, mladé psy, pro březí a kojící feny. Krmivo zajistí zdraví růst a vývoj každého jedince, zaručí zdravý vrh štěňat, poskytne dostatek výživných látek pro dobrou kondici feny v období březosti a v období kojení štěňat.

Cena : 300

Protein 28% Tuk 14% Ca 1.3% P 1.0% Obiloviny (rýže a kukuřice) maso a produkty živočišného původu, oleje a tuky, vedl. výr. rost. původu, ryby, kvasnice, min. látky, zelenina

Cena : 200

 

Měkká pochoutka pro psa s drůbežím masem, zeleninou a obilovinami. Použitelné i jako kompletní krmivo.

Cena : 200

Kompletní krmivo pro psy od 7 let

Cena : 200

 

Kompletní krmivo pro psy v zátěži a trpasličí plemena.

Cena : 200

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kupuju :

(Editka P. (majitelka stáje), 10. 5. 2008 10:17)

Buvolí kostičku na žvýkání a zabavení, konzervu Friskie
a ještě krmivo s kuřecím masem, mrkví, mlékem a minerálními látkami.Tak to je všechno :-)